bankkártyás fizetési lehetőség
Bona Thai Masszázs Győr Épfu

dostupnosť

9028 Győr Fehérvári u. 80

Budova Épfu, 1. poschodie

Prístup autom z ulice Zöld utca. Parkovanie za budovou je bezplatné.

Otváracie hodiny každý deň:

10:00 – 20:00
Na telefóne len v maďarčine, angličtine, nemčine a thajčine

Telefón: +36 20 225 0934

V Győri je Bona Thai Massage, skúsená masérka z Thajska, v službách tejto tisícročnej liečebnej metódy už viac ako 15 rokov.

Ak si chcete len oddýchnuť po nervydrásajúcom dni, alebo ak už neznesiete svoju špecifickú bolesť svalov, ste na správnom mieste!

60-, 90- a 120-minútové programy našej thajskej masérky budú hľadať od chodidiel až po temeno hlavy, centimeter po centimetri, pri hľadaní zdroja vašej bolesti. Potom ho podľa tolerancie z času na čas silno alebo jemne votrite do svalových vlákien, aby vás už nemohol obmedzovať v pohybe.

Svoju konkrétnu sťažnosť uveďte vopred, aby ju naša masérka Bona mohla včas interpretovať a naštartovať vás na cestu k voľnému a bezbolestnému pohybu.

Ak ste ešte nikdy neabsolvovali thajskú masáž, odporúčame vám na začiatok zvoliť olejovú masáž. Bona stále prepašuje tradičné prvky, ak to bude cítiť. :-)

Tradičná masáž je určená pre celé telo, takže ak ste u nás prvýkrát, pokojne si vypýtajte masáž chodidiel, hlavy, krku a chrbta, lávovými kameňmi alebo aj bylinkovú masáž.

Znalcom odporúčame naše ponuky zmiešaných masáží!

Ďalší dôležitý dôvod, prečo sme prví: v Győri nájdete najlepšie ceny v Bona Thai nielen za thajské masáže, ale aj v porovnaní s cenami tradičných masáží!

Pre istotu si pozrite náš cenník!

Na našej webovej stránke si môžete zarezervovať aj online, aby ste sa mohli presvedčiť, či je vaša obľúbená masáž na daný deň ešte dostupná bez toho, aby ste museli telefonovať.

Takže si môžete urobiť rezerváciu kedykoľvek budete chcieť, dokonca aj mimo otváracích hodín!

Parkovať tu môžete zadarmo a už nikdy nebudete musieť strácať čas hľadaním parkovacieho miesta! Príďte autom, kamiónom alebo dokonca autobusom!

Prečo si vybrať Bona thajskú masáž?

Preverím voľné termíny!